Euro 5 ve Euro 6 Standartlarına uygun, 24 saat uydu takip sistemi ile izlenebilen, ülkemizin en genç ve en büyük araç filolarından birisi ile tekstil, inşaat, otomotiv, kozmetik, enerji gibi pek çok sektörde komple veya parsiyel olarak uluslararası karayolu taşımacılığı hizmeti vermekteyiz.
 
Müşteri memnuniyetini temel ilke edinmiş, çevreye duyarlı, tecrübeli, konusunda uzman personelimiz ve dünya çapında güçlü acente ağımızla, kaliteden ödün vermeden, mükemmel zamanlamayla hizmet sunuyoruz.
 
Ülkemizin dış ticaretinde başarılı bir rol üstlenen tekstil ve konfeksiyon firmalarının ihtiyaçlarına yönelik özel lojistik çözümleri sunmaktayız. Örneğin askılı tekstil ürünlerini taşımak için özel tasarlanmış araçlarımızla, kapıdan kapıya teslimat yapıyor, ihtiyaca göre etiketleme, alarm takma, ambalajlama gibi hizmetleri de beraberinde karşılıyoruz. Müşterilerimizin marka değerini korumak amacıyla Logista Global olarak, özel ekipmanlar ve deneyimli personel ile kalite kontrol hizmeti de vermekteyiz.

Biliyoruz zamanınız ve ürünleriniz değerli, bizim için de öyle…

ISI KONTOROLLÜ TAŞIMACILIK

Tamamı öz sermayemiz olan araç filomuz ile ısı kontrollü taşımacılık taşımacılık hizmeti vermekteyiz. donmuş gıdalar kimyasallar ve soğuk hava zincirine tabi olan tüm ürünlerin taşımacılığını teknolojiden aldığımız destek ve büyük bir özen ile taşımaktayız. Isı kontrolü gerektiren Tüm ürünlerde tazeliğini ve değerlerini kaybetmeden varış noktasına ulaştırıyoruz. Isı kontrollü taşıma ile ilgili daha fazla bilgi almak ve araçlarımızın özelliklerini öğrenmek için lütfen bizimle irtibata geçiniz.